Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська обл., м. Знам'янка, с. Водяне, пров. Шкільний, буд. 1, email: chernoles@ukr.net

Міжнародний день молоді

 

 
    Щорічно в усьому світі День молоді відзначається 12 серпня.
    В Україні День молоді раніше відзначали в останню неділю червня. Президент Володимир Зеленський установив в Україні День молоді, який відзначатимуть щороку 12 серпня в Міжнародний день молоді. Нещодавно глава держави підписав відповідний указ № 333/2021 з метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції у європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи, а також ураховуючи ініціативу молодіжних організацій та рухів. 
Починаючи з 2022 року День молоді  українці відзначатиметься одночасно з усім світом - 12 серпня. Документ набирає чинності 1 січня 2022 року.
Свято було засноване Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 1999 року. Вперше після цієї угоди свято відзначили 12 серпня 2000 року. Ініціативу проявили Молодіжні організації в усьому світі. Більш того, в 1998 році пройшла Конференція міністрів у справах молоді.
Присутні запропонували заснувати свято, щоб підвищувати інформативність серед молодого населення планети. У цей день прийнято проводити різні заходи, спрямовані на підтримку ініціатив молодіжних організацій, конкурси, свята та фестивалі. Таким чином вийде звернути увагу на інтереси і прагнення молодого покоління.
Молоддю вважаються люди віком до 35 років. Молодь становить 1\4 від робочої сили в усьому світі, при цьому половина з цих людей - безробітні. Ринок праці не може запропонувати молодим людям повну зайнятість, перспективну роботу і хороший дохід, тільки якщо це не висококваліфіковані фахівці.
Генеральний секретар ООН в рамках святкування Дня молоді запропонував враховувати взаємозв'язок поколінь і вирішувати проблеми спільно. До того ж, Міжнародний день молоді створений і для того, щоб люди знали про існуючі проблеми в політичній та економічній ситуації і в світі.
У нашій країні на День молоді прийнято влаштовувати концерти, фестивалі та різні розважальні заходи. Багато молодіжних організацій проводять ярмарки та конференції, мета яких - знаходити таланти або розвивати існуючі у молодих людей. Всі дії в цей день спрямовані на те, щоб підтримати перспективу розвитку молодих фахівців і творчих представників нового покоління.
Трудовий колектив Чорноліського лісгоспу різновіковий. Третина робочих місць належить саме молодим працівникам віком до 35 років. Висококваліфіковані, креативні, комунікабельні, витримані, рішучі  і старанні, допитливі  з уміння дивуватись, оптимістичні з позитивним мисленням, далекоглядні з умінням вести за собою та йти за лідером молоді і перспективні люди є найбільшим потенціалом і скарбом підприємства.
     Адміністрація лісгоспу вітає всю молодь Чорноліського лісгоспу з Міжнародним днем молоді! Хай жодна хмаринка негараздів не затьмарює ваші перспективні горизонти. Хай здійснюються всі мрії, відкриваються нові можливості! Миру вам, злагоди, достатку та поваги!
 

 

 

Вы здесь: Home Міжнародний день молоді
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>