Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Практична реалізація FSC національного стандарту: розроблення та виконання плану ведення господарства

 

 

 

     
 

   FSC Україна 13 – 14 липня ц. р. організували тренінг «Практична реалізація FSC національного стандарту: розроблення та виконання плану ведення господарства». Тренінг був присвячений практичному опрацюванню вимог принципів 2, 4, 5, 7 FSC національного стандарту системи ведення лісового господарства для України.
   Головний лісничий Чорноліського лісгоспу Олег Яценко прийняв участь у тренінгу, який проходив на базі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства м. Боярка.
   В режимі offline представники лісогосподарських підприємств України, які пройшли процедуру добровільної лісової сертифікації мали можливість отримати теоретичні знання та на практиці здобути навички позитивного вирішення ситуаційних завдань, що ймовірно можуть виникнути на підприємстві під час виробничих процесів.
   Підтвердженням результативного навчання є іменні сертифікати про проходження тренінгу. Такий сертифікат отримав і Олег Яценко, але найголовнішим результатом цього заходу все ж таки є величезний багаж знань, отриманих за такий обмежений період, який конче потрібний підприємству для більш досконалого і сталого розвитку господарства в економічному, соціальному, екологічному та правовому аспектах.
   Державне підприємство «Чорноліське лісгове господарство»  вдячне організаторам змістовного тренінгу за можливість отримання цінних знань і навичок, які обов’язково будуть використані в роботі під час реалізації принципів та критеріїв національного стандарту FSC та сподівається й в подальшому мати можливість приймати участь у таких заходах.

 
 
     
     

 

 

Вы здесь: Home Практична реалізація FSC національного стандарту: розроблення та виконання плану ведення господарства
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>