Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Щорічний аудит з лісової сертифікації: експерти задоволені роботою підприємства

 

 
      У Чорноліському лісгоспі з 07 по 09 липня експерти неприбуткової організації NEPCon оцінювали діяльність підприємства на предмет відповідності вимогам «FSC національного стандарту системи ведення лісового господарства для України»  щодо ведення лісового господарства та ланцюжка постачання деревини.
Аудитори провели моніторинг діяльності у  всіх структурних підрозділах підприємства і провели спостереження за дотриманням природоохоронних вимог, вимог з безпеки та гігієни праці, спілкувались з працівниками підприємства та місцевим населенням.
Значну увагу приділили особливо цінним лісовим ділянкам, на яких ростуть і мешкають рідкісні і червонокнижні рослини та тварини. Експерти провели детальний документальний аналіз ланцюга постачання продукції, відвідали пункти накопичення деревини та деревообробні підрозділи.
По закінченню роботи експерти провели нараду з спеціалістами лісгоспу, дали рекомендації щодо виробничого процесу та зв’язків з громадськістю, подякували колективу за гарну роботу.
Офіційні результати аудиту ще не повідомлені, але   експерти високо оцінити  роботу підприємства, організацією виробничих процесів та веденням технічної документації на підприємстві.
 

 

 

Вы здесь: Home Щорічний аудит з лісової сертифікації: експерти задоволені роботою підприємства
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>