Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Моніторили лісові масиви разом


 

      Літо - це не тільки сезон відпусток, пікніків і відпочинку на свіжому повітрі. Літо – це рука на пульсі лісівників, які оберігають ліс від лісових пожеж, бо саме в розпал літньої спеки виникає   активна фаза пожежонебезпечного періоду. Спека і людський фактор - головні чинники виникнення вогню в лісі. Тому лісівники Чорноліського лісгоспу спільно з службою порятунку та правоохоронцями постійно проводять моніторинг лісових масивів на зразок виявлення порушень правил поведінки відпочиваючих, проводять роз’яснювальну роботу та розповсюджують пам’ятки з відповідними безпечними правилами поводження з відкритим вогнем.
У лісових масивах Знам’янського лісництва найбільша територія лісового фонду, яка прилягає до міської смуги та має найбільшу кількість об’єктів, де відпочивальники проводять час. Надзвичайна увага приділяється улюбленому місцю відпочинку знам’янчан – лісовий ставок, який в народі називають Копанкою. Тому найчастіше рейдові бригади відвідують саме цю територію. Крім правил поведінки в лісі та з відкритим вогнем рейдова бригада нагадує відпочивальників бути обережними на воді, стежити за дітьми та не нехтувати простими правилами безпеки адже саме вони можуть відвести неочікувану біду.
 Лісівники нагадують, що нині виникає найвищий рівень пожежної безпеки. Тому треба бути дуже обережними з вогнем. Не кидайте без нагляду недопалки, не загашені вогнища, не паліть сміття та суху траву поблизу насаджень та будівель. Будьте розважливими та бережіть себе і природу.
 
 

 

 

Вы здесь: Home Моніторили лісові масиви разом
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>