Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

У трудовому колективі Чорноліського лісгоспу відбулась звітно-виборна профспілкова конференція

 
  Звітно-виборна профспілкова конференція
Напередодні профспілкової звітно-виборної конференції Чорноліського лісгоспу в структурних підрозділах підприємства відбулися збори трудового колективу, де були обговорені та оцінені робота профспілок та адміністрації лісгоспу, делеговані повноваження уповноваженим особам представляти інтереси колективу підрозділу на  конференції та внесені пропозиції щодо внесення змін до Колективного договору підприємства.
Делегати прибули на конференцію до адміністративного приміщення Чорноліського лісгоспу 25 березня 2021 року. На зібранні лісівники розглянули питання виконання двосторонніх зобов’язань по колективному договору між адміністрацією підприємства та первинною профспілковою організацією за 2020 рік та внесли доповнення і зміни до колективного договору на 2021 рік.
Голова профспілкової організації Тетяна Хуторна  склала звіт про діяльність профспілки підприємства за 2020 рік, а директор лісгоспу Олександр Зуєв звітував про виконання виробничих показників за звітний період. Працюючи в умовах всесвітньої пандемії і жорсткої економії, колектив підприємства забезпечив виконання усіх планових показників за 2020 рік, перевиконав завдання із створення та вирощування молодих лісів, забезпечив належний рівень охорони і захисту лісів, заходи з охорони праці та життя працюючих.
Доповідачі зазначили, що економічні показники підприємства свідчать про сталий розвиток підприємства. Чисельність працюючих у лісгоспі становить 175 працівників. Головним показником соціального характеру є своєчасна виплата заробітної плати то ж, у підприємства відсутня заборгованість із виплати заробітної плати. Директор коротко ознайомив зібрання з основними виробничим показниками та досягненнями підприємства за 2020 рік та  подякував за вагомий колективний внесок у розвиток підприємства, побажав добробуту працівникам і соціальної стабільності.
В доповіді голови профспілки зазначено про  соціальний та правовий захист членів профспілки, організаційно-масову та культурно-спортивну роботу, оздоровлення та відпочинок членів профспілки у звітному періоді.
Трудові колективи структурних підрозділів високо оцінили роботу адміністрації та профспілки підприємства та внесли пропозиції щодо змін і доповнень до  Колективного договору, які одноголосно підтримані делегатами конференції.
Конференцією визначено новий склад профспілкового комітету підприємства у складі 11 осіб та одноголосно висловлено  довіру Тетяні Хуторній очолити профспілкову організацію підприємства ще на 5 років.
 
     

 

 

Вы здесь: Home У трудовому колективі Чорноліського лісгоспу відбулась звітно-виборна профспілкова конференція
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>