Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

"Куди піти вчитись?"

Час пролітає швидко і вже зовсім скоро пролунають останні дзвоники, а перед випускниками шкіл відкриються двері вищих навчальних закладів.

Вибір професії — важливий і відповідальний момент в житті кожного. Та навіть, коли знаєш який напрямок обрати, постає наступне питання – куди саме піти навчатись?

Сучасна молодь добре розуміє, що мода на економістів та юристів пройшла, а нестача кваліфікованих кадрів стала проблемою багатьох інших галузей. Це питання є актуальним і для лісової галузі. Забезпечення розширеного відтворення лісів, тобто створення нових лісових насаджень є одним з основних завдань лісівників України. У зв’язку з цим, щороку дедалі зростає попит на молодих, професійно підготовлених спеціалістів з лісового господарства, які завжди будуть вкрай необхідні для забезпечення збереження та раціонального використання лісів.

Тож якщо ви любите природу і турбуєтесь про майбутнє поколінь – тоді наша добірка ВНЗ саме для Вас!

 

 

1.НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

 

Рік заснування - 1898 р.

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України відповідно до статусу вищих навчальних закладів має IV рівень акредитації, є закладом дослідницького типу, який провадить освітню, науково-дослідну, науково-інноваційну, навчально-виробничу та інформаційно-консультаційну діяльність.

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України є одним із провідних закладів освіти, науки і культури в Україні. У 3-х навчально-наукових інститутах та 13-ти факультетах базового закладу університету (м. Київ) і в 10-ти відокремлених підрозділах НУБіП України – регіональних вищих навчальних закладах І-ІІІ рівнів акредитації навчається понад 26 тис. студентів та більше 600 аспірантів, докторантів і пошукувачів.

 

Навчальний процес і наукові дослідження в Університеті забезпечують понад 2600 науково-педагогічних і педагогічних працівників, у тому числі біля 300 професорів і докторів наук, понад 1000 доцентів і кандидатів наук.

 

Контакти: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15

 

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Тел.: (044) 527-82-42

 

Факс: (044) 257-71-55

 

2.СУМСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

Сумський національний аграрний університет було відкрито у квітні 1977 року як філію Харківського сільськогосподарського інституту ім. В. В. Докучаєва. У 1997 році інститут отримав статус університету.

 

Сумський національний аграрний університет – це вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, один з кращих аграрних вишів України. За час існування пройшов шлях від Сумського філіалу Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В. Докучаєва до потужного освітнього комплексу національного значення.

 

СНАУ готує висококваліфікованих спеціалістів для агропромислового комплексу з поглибленим вивченням іноземних мов та інформатики з цілої низки акредитованих спеціальностей. У структурі університету діють 8 факультетів, 1 інститут та 5 коледжів.

 

Студенти мають змогу ознайомитися з передовими світовими досягненнями в аграрній галузі у фермерських господарствах Англії, Данії, Фінляндії, Швеції, Франції, США, Австралії, Голландії, а це значно підвищує їх рівень як фахівців і сприяє працевлаштуванню на провідні сільськогосподарські та переробні підприємства України.

 

Загальний контингент студентів становить близько 11 тисяч.

 

Науково-дослідна робота зосереджена у 19 наукових лабораторіях, працює аспірантура з 26 спеціальностей. На базі кафедри селекції та насінництва створений науково-дослідний Інститут проблем картоплярства північно-східного регіону України.

 

Контакти: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160,

 

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Факс: 70-10-55

 

3.МИКОЛАЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації в місті Миколаєві. Сьогодні Миколаївський національний аграрний університет є провідним навчально-науковим вищим навчальним закладом півдня України.

 

Розпочав свою діяльність у 1984 році як філія Одеського сільськогосподарського інституту.

 

Миколаївський національний аграрний університет має 12 навчальних корпусів, 5 гуртожитків, 2045 га орної землі. Університет має технічно оснащені сучасні класи (близько 500 комп'ютерів, ЖК-телевізори або проектори в кожній лекційній аудиторії), Навчальний банк, Навчальну бухгалтерію та інші навчально-наукові лабораторії.

 

До структури університету входять 6 інститутів: Науково-дослідний інститут нових агропромислових об'єктів та учбово-інформаційних технологій, Науково-дослідний інститут сучасних технологій в АПК, Навчально-науковий інститут економіки та управління, Науковий інститут інноваційних технологій та змісту аграрної освіти та Інститут післядипломної освіти. До їх послуг 10 проблемних лабораторій, 17 навчально-консультаційних відділень у районах області, які мають власні приміщення та необхідне обладнання для проведення навчального процесу. 30 кафедр університету створили 106 філій на виробництві. 25 філій підготовчих курсів факультету довузівської підготовки в районах області здійснюють підготовку якісної абітурієнтської бази університету.

 

Контакти: м. Миколаїв, вул. Георгія Гонгадзе, 9

 

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

телефон +38 0 (512) 34-10-82;

 

58-05-91

 

4.ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

Таврійський державний агротехнологічний університет засновано у 1932 році.

 

Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, що знаходиться в м.Мелітополь. До його складу входять: 6 коледжів — Мелітопольський, Бердянський, Василівський, Ногайський, Оріхівський (Запорізької обл.), Новокаховський (Херсонської обл.); 6 інститутів — НДІ механізації землеробства півдня України, НДІ агротехнологій і екології, НДІ соціально-економічного розвитку півдня України, НДІ зрошуваного садівництва, ННІ загальноуніверситетської підготовки, Інститут післядипломної освіти. Сьогодні в університетському центрі ТДАТУ навчається біля 10 тисяч студентів різних освітніх рівнів. Підготовка фахівців здійснюється за освітніми рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» за спеціальностями: Агроінженерія, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Галузеве машинобудування, Комп'ютерні науки, Економіка, Облік і оподаткування, Фінанси, банківська справа та страхування, Менеджмент, Маркетинг, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Публічне управління та адміністрування, Екологія, Харчові технології, Геодезія та землеустрій, Агрономія, Садівництво та виноградарство, Лісове господарство, Цивільна безпека.

 

В університеті сформувався високопрофесійний науково-педагогічний колектив. Сучасний рівень освіти на кафедрах університету забезпечують відомі вчені та досвідчені педагоги, серед яких 38 докторів наук, професорів, понад 225 кандидатів наук, доцентів, 10 Заслужених діячів науки і техніки та Заслужених працівників освіти України, 32 Відмінники освіти України та Відмінників аграрної освіти та науки України, 3 члени-кореспонденти Національної академії аграрних наук України, 10 академіків та член-кореспондентів галузевих академій наук України.

 

Студенти університету мають можливість пройти практику за 22-ма програмами у 14 країнах світу (США, Франція, Нідерланди, Німеччина, Польща, Швеція, Швейцарія, Австралія, Данія, Угорщина, Нова Зеландія, Канада, Фінляндія, Болгарія). Особливо плідна співпраця університету з Федерацією обмінів Франція-Україна.

 

Контакти:

 

м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 18,

 

Email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Тел.: +38 (0619) 42-06-18

 

Факс: +38 (0619) 42-24-11

 

5.УМАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ САДІВНИЦТВА

 

На мальовничій околиці м. Умань, поряд з відомим старовинним дендропарком «Софіївка», розташований один із найстаріших закладів вищої освіти України - Уманський національний університет садівництва, заснований ще у 1844 році.

 

Уманський національний університет садівництва – це багатопрофільний вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, де здійснюється підготовка фахівців за ліцензованими спеціальностями освітнього рівня «бакалавр», «магістр» і кадрів вищої кваліфікації в аспірантурі та докторантурі.

 

Нині на шести факультетах університету за 19 спеціальностями (бакалавр) та 18 спеціальностями (магістр) навчається близько 5000 студентів, навчальний процес на 29 кафедрах забезпечують 338 науково-педагогічних працівників, серед яких 34 доктори наук, 32 професори та 234 кандидатів наук, доцентів.

 

Міжнародні зв'язки Уманського національного університету садівництва започатковані з 1984 року. З 1993 року за програмою Міжнародного обміну педагогічним досвідом з Департаментом сільського господарства США багато викладачів змогли пройти стажування в університетах цієї країни.

 

Щорічно на базі університету проходить близько 20 Міжнародних і Всеукраїнських конференцій і семінарів.

 

Проводиться активна робота зі студентською молоддю у сфері культури і виховання. Талановиті студенти залучаються до роботи у гуртках художньої самодіяльності. Так, при центрі культури і виховання діють 15 творчих колективів, 7 з яких надано звання «народного».

 

Контакти:

 

м. Умань, вул. Інститутська, 1

 

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Тел.: (04744) 3-20-11,

 

тел./факс: (04744) 3-20-41

 

6.НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

24 жовтня 1874 р. у Львові відбулися урочистості з нагоди визначної події — початку діяльності першого лісівничого навчального закладу на теренах Західної України. 16 травня 2005 р., з огляду на вагомий внесок у розвиток вищої освіти та науки України, а також на міжнародне визнання результатів діяльності, указом Президента України Українському державному лісотехнічному університетові надано статус Національного лісотехнічного університету України.

 

Університет один з перших запровадив ступеневу систему підготовки фахівців, а також модульно-рейтингову технологію навчання, нові інформаційні технології навчання на базі сучасної комп'ютерної техніки та інформаційних мереж, розроблено 15 державних стандартів освіти лісотехнічного профілю, у яких закладено принципово нові елементи сучасної дидактики — екологізацію освіти.

 

Університет готує фахівців з усіх спеціальностей лісового комплексу та суміжних галузей і проводить фундаментальні й прикладні наукові дослідження з актуальних галузевих та комплексних міжгалузевих проблем соціо-еколого-економічного розвитку України.

 

Нині в НЛТУ України здобуває освіту близько 6 тисяч студентів. На 33 кафедрах працюють 427 висококваліфікованих викладачів та наукових співробітників, зокрема академік НАН України, 52 доктори (професори) і 240 кандидатів наук (доцентів). Серед них — лауреати державних премій, заслужені діячі науки і техніки України, заслужені працівники освіти України.

 

Контакти: м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 103,

 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

тел.: (032) 237 80 94

 

237 79 88

 

І пам’ятайте, що найкраща робота — високооплачуване хобі. Добре ставлення до справи, якою займаєшся підвищує продуктивність праці, полегшує просування по кар’єрних сходах, а також допомагає почуватись впевнено та радісно щодня!

 

Наш перелік навчальних закладів не є вичерпним. Та сподіваємось, що він стане у пригоді багатьом з вас.

 

А де Ви здобували вищу освіту чи плануєте її здобути?

 

 

Вы здесь: Home "Куди піти вчитись?"
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>