Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Прийшла осінь – золота пора садити дерева!

 

У вік глобальних кліматичних змін чи не найактуальнішим питанням в людства є  питання озеленення населених пунктів. Нещодавно всі лісолюби приймали активну участь у проекті «Озеленимо Україну», метою якого було висадити мільйон дерев за 24 години. Напевне, мільйон дерев за добу – то тільки частина мети проекту. Найголовнішою метою все ж було привернути увагу всіх українців до проблем довкілля, залучення широкого кола людей до їх вирішення, адже людина, яка посадила дерево ніколи не повернеться назад щоб його знищити.
На даний час сільські громади Знам’янщини дружно вирішують питання озеленення своїх сіл, приведення їх у відповідність до європейських норм. Приємно, що озеленення населених пунктів проводять садивним матеріалом, який вирощують лісівники в розсаднику Чорноліського лісгоспу. Поза тим, навіть запрошують лісівників аби отримати кваліфіковану консультацію та пораду щодо правил висаджування та догляду за висадженими рослинами. Звичайно, навіть маючи шалене завантаження лісівничими справами, лісівники не відмовляються від допомоги, адже ділитись знаннями треба скрізь і завжди, тому роблять це навіть у свій вільний від роботи час.
Лісова охорона Богданівського лісництва Чорноліського лісгоспу, на прохання сільської громади села Цибулеве,  допомогли закласти основу сільському парку, висадивши молоді дерева ялин та берез, а лісівники  Дмитрівського лісництва допомогли дмитрівчанам озеленити територію, що прилягає до спортивного майданчика.
Добрі традиції треба берегти, адже лише в порозумінні і взаємоповазі можливо вирішити будь яку проблему і виграти будь яку війну!

 

 

 

 

Вы здесь: Home Прийшла осінь – золота пора садити дерева!
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>