Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська обл., м. Знам'янка, с. Водяне, пров. Шкільний, буд. 1, email: chernoles@ukr.net

Звернення начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко з нагоди Дня працівника лісу

 

Я входжу в ліс – трава стає навшпиньки,

кошлатий морок лапу подає.

Яка природа! Кращого нема,

Як річка й поле лісом оповиті.

І кращого нема нічого в світі,

Коли людина творить це сама.

Л. Костенко

 

Дуби ростуть поволі, неквапливо;

Хто садить дуба - той його, можливо,

І не побачить вищим, аніж сам.

Привіт іще незнаним поколінням,

Весна, в тумані схована осіннім.

М. Рильський

 

  

Шановні працівники лісового господарства Кіровоградщини!

Ви як ніхто знаєте, яких значних зусиль коштує вирощування лісу і як багато десятиліть потрібно, щоб посаджені з насіння дерева стали високопродуктивним лісом.

Перед лісовою галуззю стоїть безліч непростих задач. Переконана в тому, що завдяки нашій спільній кропіткій праці галузь стабільно розвиватиметься. Разом ми захистимо зелені насадження від пожеж, створенням нових лісів подбаємо про здоров’я людей, виростимо декоративний посадковий матеріал, яким прикрашатимуть міста й села. Своїм прикладом бережливого ставлення до природних дарів прищепимо юному поколінню любов до батьківщини.

З особливою шаною і повагою за зелену окрасу Кіровоградщини звертаюсь до пенсіонерів лісової галузі. Вам я бажаю завжди відчувати душею щиру вдячність людей і мовчазну подяку лісів степового краю за присвячене їм життя. Міцного здоров’я, життєвого оптимізму та щасливого довголіття вам, дорогі ветерани!

Продовжувати благородну справу примноження зелених оберегів землі лісовим господарям допомагають учнівські лісництва, вихованці яких згодом стануть повноцінною частиною лісового товариства.

Від душі бажаю вартовим лісу впевненості в завтрашньому дні й нових успіхів на благо кіровоградських лісів. Нехай служіння лісу приносить моральне задоволення, а нелегка праця всіх трудівників лісу гідно оплачується.

Зичу вам і вашим родинам святкового настрою, удачі, достатку й міцного здоров’я!

З Днем працівника лісу!

З повагою

начальник обласного управління лісового та мисливського господарства

Наталія РЕВЕНКО

 

 

 

Вы здесь: Home Звернення начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко з нагоди Дня працівника лісу
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>