Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська обл., м. Знам'янка, с. Водяне, пров. Шкільний, буд. 1, email: chernoles@ukr.net

Привітання

 

 

      Ліс - ось справжій, живий скарб нашої землі. Зайве нагадувати значення, яке відіграє лісове господарство для економіки держави, як і чинник величезного позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище. Раціональне і розумне використання лісових ресурсів дарує людям тепло і затишок.
Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету.
Не варто забувати, що турбота та збереження лісу -  наш спільний обов’язок, а не тільки професійний обов’язок лісівників України. То ж, це професійне свято працівників лісу і всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс.

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди
професійного свята - Дня працівника лісу!

Чорноліські ліси – окраса і невід’ємна частина нашого мальовничого Знам’янського краю. Ведення лісового господарства, вирощування і догляди за насадженнями – надзвичайно важлива, важка і кропітка праця. Результати цієї благородної справи будуть гідно оцінені лише нашими нащадками. Люди, які стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету.
То ж, з нагоди професійного свята всіх працівників лісової галузі, бажаємо всім вам та вашим родинам злагоди, добра, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, достатку та мирного неба над головою! Хай добра справа, розпочата вами, червоною ниточкою простягається через віки, прошиє серця ваших дітей, внуків і правнуків, прищепить їм любов до справжнього, навчить жити в гармонії з природою, оберігати і цінувати даровані природою блага.

З повагою
Адміністрація лісгоспу

 

 

 

 

Вы здесь: Home Привітання
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>