Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Підсумки роботи за 1 півріччя

 

           Складним видалося перше півріччя 2020 року, мабуть, не лише лісівниками. Епідеміологічна ситуація, що склалась в країні внесла свої корективи в плани економіки всієї держави.
Лісівники Чорноліського лісгоспу відчули складності під час виконання планових показників підприємства. Половина року промайнула занадто швидко і прийшов час підвести підсумки роботи.
 
Про досягнення і недоліки лісівники говорили сьогодні, 7 серпня, на технічній нараді лісгоспу. Тут зібрався склад технічно ради підприємства та запрошені представники апарату лісгоспу і  лісництв.
Загалом підприємство виконало всі заплановані на перше півріччя показники. Тому працівникам є чим гордитись. Найголовніше – на підприємстві створені всі умови для комфортної і безпечної праці. Працівники лісгоспу в повному обсязі забезпечені засобами індивідуального захисту, робочим одягом та комфортними і ошатними робочими місцями. Станом на 1 серпня середня чисельність штатних працівників становить 171 особу.
Лісові культури створені на площі 22,4 га., нові ліси не створювались. Створено плантацію новорічних ялин на площі 1,2 га та плантацію горіхоплідних на площі 1 га.
Доповнено 57,5 га лісових культур, в т.ч. 41,5 га нових лісів.
 Протягом першого півріччя доглянуто 290,1 га лісових культур, з них 42,9 га – лісові культури захисного призначення.
За І півріччя 2020 року виявлено 3 випадки незаконної рубки лісових насаджень, внаслідок чого незаконно зрубано 75 м. куб деревини та нанесено збитки державі у розмірі 607,9 тис. грн. Всі матеріали лісопорушень передані на розгляд до правоохоронних органів та відкриті кримінальні провадження.
 Лісових пожеж в лісовому фонді не зафіксовано. З метою недопущення розповсюдження пожеж створено 8 км нових мінералізованих смуг та проведено догляди на 198,5 км існуючих мінералізованих смуг.
Рубки догляду в молодняках проведено на площі 122 га., що становить 234,6% до планового показника. Під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів заготовлено 18521 кубометри ліквідної деревини.
 За 6 місяців 2020 року, з урахуванням запасів деревини заготовленої в минулому році, реалізовано 11891,8 м. куб деревини  у круглому вигляді.
Обсяг реалізації продукції склав 36129,0 тис. грн., що на 4,7% більше ніж у відповідному періоді минулого року. Крім продукції переробки деревини підприємство протягом півріччя реалізувало значну кількість побічної продукції, а саме: квіткової продукції, декоративного садивного матеріалу, овочевої продукції, ягід полуниці, смородини та малини на суму понад 300 тисяч гривень.
Деревопереробними дільницями лісгоспу перероблено 2918 м. куб. деревини та випущено продукції переробки на  суму 11201,5 тис. грн. На підприємстві запущено лінію по розпилові та розрубуванню дров’яної деревини, яка встановлена у Знам’янському лісництві. Стабільно працює лінія по виготовленню брикетів паливних з відходів лісопиляння (тирси), встановлена на нижньому складі. На сьогоднішній день на складах підприємства в наявності і готові для реалізації 100 тон брикетів.
Станом на 1 липня 2020 року на складах лісгоспу знаходилось 9423  кубічні метри деревини.
У повному обсязі виконано план по перепідготовці та підвищенні кваліфікації працівників лісгоспу.
За І півріччя 2020 року до бюджетів усіх рівнів і фондів лісгоспом сплачено 15943 тис. грн., в т.ч. Єдиного соціального внеску – 4374 тис. грн.  
Нині підприємство працює у штатному режимі і в повному обсязі реалізує заходи з виконання всіх планових показників, гарантуючи працівниками достойний рівень оплати праці, забезпечуючи безпечні умови праці.
 
     

 

 

Вы здесь: Home Підсумки роботи за 1 півріччя
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>