Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Сезон полювання відкрито: все під контролем!

 
 
     
 
    З 01 серпня 2020 року на Кіровоградщині відкрився сезон полювання на пернату дичину. Разом з тим в області утримуватиметься спекотна погода, яка вимагає від людей посиленої пильності та безумовного дотримання протипожежних заходів. Проте трапляються непоодинокі випадки, коли мисливці необережно поводяться з вогнем або зі зброєю і тим самим створюють небезпеку для себе й оточуючих.  Пожежа в екосостемі – це велика біда. На згарище перетворюються місця проживання диких тварин, гине молодняк дичини і навіть дорослі звірі та птахи.
В день відкриття полювання працівниками ДП "Чорноліський лісгосп", Знам'янського МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області спільно з співробітниками Знам'янського ВП ГУНП в області  здійснили патрулювання лісових масивів та мисливських угідь Знам'янського району з метою нагадати мисливцям та відпочиваючим правил пожежної безпеки у літній період та закликали мисливців та відпочивальників дотримуватись правил безпеки у пожежонебезпечний період та безпеки поводження з вогнепальною зброєю.
Кожен фахівець, відповідно до повноважень, зробив свій внесок у інформативні бесіди із громадянами: рятувальники наголошували на заходах безпеки у лісі під час пожежонебезпечного періоду, лісівники та єгерська служба лісгоспу нагадували про наслідки  нерозважливої поведінки громадян під час полювання та відпочинку, а поліцейські інформували про відповідальність за знищення природних насаджень та порушення правил полювання. Зокрема, кожен співрозмовник для наочності отримав листівку застережного змісту, аби не забувати правила поведінки у лісових масивах та на водоймах.
НАГАДУЄМО: з метою запобігання виникнення пожеж під час полювання категорично забороняється:
використовувати нестандартні клейтухи при стрільбі (з газет, ганчірок тощо);
залишати вогнище без нагляду;
кидати у лісі не загашені сірники, недопалки;
залишати промащений, просякнутий бензином, гасом обтиральний матеріал;
 
Та найголовнішим і найціннішим для людини є її життя і здоров’я, то ж, суворе дотримання правил безпеки поводження зі зброєю – головна умова безпечного полювання, збереження життя й здоров’я людей.
Категорично забороняється перед полюванням і під час його проведення вживання спиртних напоїв. Особи в нетверезому стані до полювання не допускаються.
Закликаємо мисливців проявити культуру полювання, що забезпечить гарний відпочинок, незабутні враження від спілкування з природою.
Прохання до відпочиваючих пам’ятати, що субота й неділя – дні полювання, бути обережними й поміркованими, уникати перебування в мисливських угіддях, де проводиться полювання.
 
 
Вы здесь: Home Сезон полювання відкрито: все під контролем!
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>