Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

пожежонебезпечний період

 
 
 

З початку пожежонебезпечного періоду традиційно посилюються профілактичні заходи щодо попередження пожеж у лісових масивах та екосистемах області.
Лісівник, як правило, проводять спільні рейдові профілактичні відпрацювання з працівниками поліції та рятувальниками, щоб кожен представник зацікавленого відомства у межах своїх повноважень переконав громадян серйозно ставитись до питання збереження зеленого фонду області від пожеж.
11 червня масштабний рейд відбувся на території Чорноліського лісгоспу у м. Знам'янка. У ньому взяли участь рятувальники Управління ДСНС та Знам'янського міськрайвідділу, Лісова охорона Чорноліського лісгоспу, поліцейські та волонтери Червоного Хреста, які інформували відпочивальників щодо правил пожежної безпеки у лісі.
Зокрема, нагадували про високий рівень пожежної небезпеки та заборону будь-яких дій, що можуть спровокувати пожежі у лісовому масиві. Порушників пожежної безпеки виявлено не було, проте кожен зустрічний громадянин прослухав важливу інформацію від учасників рейду та отримав застережну листівку.

 

 

 

Вы здесь: Home пожежонебезпечний період
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>