Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Підсумки конкурсу

 


В Чорноліському лісгоспі щороку проводиться конкурс  в рамках Міжнародного дня охорони праці з визначення кращих ланок та працівників підприємства. Цього року, на відміну від минулих років, конкурс не мав особливих урочистостей, адже карантинні обмеження не мали виключення для лісівників. Проте, традиції не порушували, адже проведення таких заходів є стимулом до дотримання всіх вимог з охорони праці, бережливого ставлення до свого здоров’я і життя.

Переможцем конкурсу «Кращий підрозділ у лісокультурному виробництві» на підприємстві стала лісокультурна бригада Богданівського лісництва ДП «Чорноліський лісгосп». На обласному рівні бригада посіла третє місце.
У конкурсі «Краща дільниця переробки деревини» перше місце як на підприємстві так і на обласному рівні посіла бригада цеху переробки деревини нижнього складу ДП «Чорноліський лісгосп».


За високі досягнення в роботі та активну діяльність у поширенні безпечних прийомів праці в номінації «Кращий працівник»  підприємство відзначило Іванова Дмитра Григоровича - водія автотранспортних засобів.

 

 

 

 

 

 

Вы здесь: Home Підсумки конкурсу
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>