Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

З робочим візитом

 
 


      Днями до Чорноліського лісгоспу з робочим візитом завітав голова Знам’янської районної державної адміністрації Василь Смаглюк з метою  ознайомлення з роботою ресурсного підприємства  Знам’янського району.
Директор лісгоспу Олександр Зуєв висвітлив найголовнішу мету та найголовніші завдання підприємства, а саме:  охорона та захист лісу, лісовідновлення та лісорозведення, вирощування високопродуктивних насаджень шляхом своєчасного проведення рубок формування і оздоровлення лісів, проінформував голову райдержадміністрації зі структурою підприємства та продукцією, що випускає підприємство як на внутрішній так і на зовнішній ринки. Разом з цим директор лісгоспу повідомив очільника Знам’янського району про зразкову платіжну дисципліну, відсутня заборгованість по платежах до бюджетів усіх рівнів, Пенсійного фонду України, з виплати заробітної плати працівникам.
      Голова райдержадміністрації відвідав Нижній склад лісгоспу та цех переробки, де мав нагоду оглянути продукцію лісопиляння низькосортної деревини та лінію виготовлення паливних брикетів з відходів лісопиляння. Також пан Василь відвідав тепличне господарство та базовий розсадник Богданівського лісництва і рекреаційний пункт «Лісовичок».

 

 

 

Вы здесь: Home З робочим візитом
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>