Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Чорноліський лісгосп віднині працює у режимі надзвичайної ситуації     Відповідно до ст. 14 та ч. 2 ст. 78 Кодексу Цивільного захисту України, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 березня 2020 року № 338-р «Про переведення єдиної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», наказу Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства від 1 квітня 2020 року № 24 «Про переведення лісогосподарських підприємств підпорядкованих Кіровоградському обласному управлінню лісового та мисливського господарства в режим надзвичайної ситуації» державне підприємство «Чорноліське лісове господарство» з 1 по 24 квітня 2020 року працюватиме в режимі надзвичайної ситуації.
Штаб цивільного захисту та всі структурні підрозділи підприємства переведені в режим підвищеної готовності. Розроблено та затверджено наказом директора схему організації зв’язку, уточнено склад системи управління, оповіщення та зв’язку, схему організації управління заходами цивільного захисту.
 В офісні  та виробничі приміщення підприємства обмежено доступ сторонніх осіб.
В штатному режимі працюють посадові особи державної лісової охорони та виконують всі обов’язки, покладені на них державою, з охорони і захисту лісів від самовільних рубок та пожеж.
Ліси Чорноліського лісгоспу охороняються цілодобово

 

 

Вы здесь: Home Чорноліський лісгосп віднині працює у режимі надзвичайної ситуації
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>