Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Завершили лісокультурну кампанію

        Цьогорічна весна принесла українцям нові випробування, які змінили звичний ритм життя кожного громадянина. Незважаючи на нові труднощі лісівники працюють в штатному режимі, адже у лісу карантину немає. Ліс просинається від зимової сплячки, розгортає смарагдові листочки, встилає землю первоцвітами. Ліс потребує постійної турботи і охорони.
Щовесни лісівники відтворюють насадження на зрубах, та створюють нові ліси. При плані 2020 року 19,5 га у Чорноліському лісгоспі відновили ліси на площі 21,4 га. Разом з цим, проведено доповнення одно- трирічніх лісових культур на площі 44,5 га, з них 28 га – нові ліси захисного призначенні.

  Крім того, в лісгоспі створено 1 га плантації горіха чорного та 1,2 га сосни кримської. Загальна кількість висаджених сіянців у лісових масивах Чорноліського лісгоспу становить 134,5 тис. шт., це – головні лісо утворюючі породи: дуб звичайний, ясен звичайний, дуб бореальний, горіх чорний та сосна кримська. Ведеться активна робота щодо наповнення базового розсадника саджанцями декоративних рослин для озеленення та ландшафтного дизайну.

     

 
 
     

Лісівники Чорноліського лісгоспу запевняють, що виконуватимуть  всі заплановані показники на 2020 рік, адже від результатів діяльності підприємства залежить добробут населення Знам’янщини, бо лісгосп є головним бюджетоутворюючим підприємством Знам’янського району.

 

 

Вы здесь: Home Завершили лісокультурну кампанію
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>