Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Стоп – вірус!


      Державне підприємство Чорноліське лісове господарство продовжує працювати в умовах надзвичайної ситуації. Лісівники не можуть залишити лісові масиви без охорони, тому лісова охорона працює у штатному режимі, притримуючись усіх рекомендованих заходів із захисту працівників підприємства. Щоденно проводиться контроль стану здоров’я працівників, що приходять на робочі місця: вимірювання температури та моніторингу стану самопочуття. В приміщеннях офісів постійно проводиться вологе прибирання з дезінфікуючими засобами, всі працівники забезпечені засобами індивідуального захисту. В приміщення обмежений вхід сторонніх осіб. Розрахунки за придбані лісоматеріали проводяться переважно за допомогою банківських карток та  бесконтактною технологією «PayPass».


   Частина працівників переведена на дистанційний метод роботи. Працівники, які виявили бажання використати свою чергову відпустку  теж скористалися цією можливістю. Нажаль, на час карантину припинили свою роботу цехи переробки деревини та торгівельний павільйон «Лісовичок». Проте, базовий розсадник підприємства проводить реалізацію декоративного садивного матеріалу через Богданівське лісництво. Працюють лісокультурні працівники, які успішно виконують завдання з посадки та доповнення лісових культур на зрубах та нових лісах.  
 

   Лісівник Знам’янщини приєднуються до флешмобу медиків і закликають всіх знам’янчан ЗАЛИШАЙТИСЬ ВДОМА! Залишайтесь вдома не лише заради когось, а в першу чергу – заради себе, бережіть себе і своїх близьких, будьте соціально відповідальними до себе і оточуючих, забезпечте своїх батьків всім необхідним, ще і ще раз поясніть їм серйозність ситуації, згуртуйте всі свої можливості в боротьбі із запобіганням зараженню смертельно небезпечним вірусом, адже краще запобігти ніж лікувати. Дотримуйтесь всіх рекомендацій МОЗ, утримуйте дистанцію, мийте руки. А найголовніше, зараз є можливість побути в колі сім’ї, поспілкуватись з батьками, дітьми, адже нам завжди бракує часу для цього. Цінуйте час, скористайтесь найменшою нагодою бути разом з рідними. Бережіть своє здоров’я, бо це найцінніший скарб в житті людини.
Залишайтесь вдома, а ми, лісівники, оберігатимемо і примножуватимемо для вас природні ресурси, охоронятимемо ліси від пожеж, висаджуватимемо молоді насадження, все це є невід’ємною частиною нашого життя і здоров’я всієї нації!

Вы здесь: Home Стоп – вірус!
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>