Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Підсумки роботи року минулого


   Протягом 2019 року державне підприємство "Чорноліське лісове господарство" спрямувало свою роботу на виконання завдань з охорони і захисту лісу і мисливських угідь, лісовідновлення та лісорозведення, проведення санітарно - оздоровчих заходів у насадженнях лісгоспу та покращення умов праці працівників підприємства.
Підприємством протягом звітного року кошти з державного бюджету не залучались.
 Чисельність штатних працюючих у 2019 році склала 182 осіб.
    У 2019 році у підвідомчих лісгоспу лісах пожеж не виникало. З метою протидії виникнення пожеж підприємством влаштовано 48 км та доглянуто 453 км протипожежних мінералізованих смуг, а в рамках протипожежної агітації оновлено всі аншлаги та бігборди.
Лісові культури створені на площі 60,7 га, з них 9 га захисних лісів. Пройдено ручними та механізованими доглядам 1122,8 га лісових культур, з них – 245,1 га нових лісів. Переведено у вкриті лісовою рослинністю землі 6,5 га площ відведених під природне поновлення та  288,9 га лісових культур, з них 220,5 га насаджень захисного призначення.
Для забезпечення створення лісових насаджень власним садивним та посівним матеріалом у лісорозсадниках лісгоспу вирощено 252 тис. штук стандартних сіянців  та заготовлено 3455 кілограм лісового насіння. У шкільних відділеннях розсадників вирощено 14,3 тис. штук саджанців декоративних порід, закладено 1,3 га плантацій новорічних ялинок.
 Підприємством відремонтовано 133 км доріг лісогосподарського призначення.
Рубки догляду в молодняках проведені на площі 84 га. Під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів заготовлено 41873 куб. м ліквідної деревини.
 Реалізовано декоративного садивного матеріалу для озеленення та квіткової продукції на суму близько 1 млн. грн., новорічних ялинок на суму близько 0,5 млн. грн. Також  підприємство вирощувало  та проводило реалізацію квіткової, овочевої та плодово-ягідної продукції. Протягом року підприємство займалось виготовленням та реалізацією паливних брикетів з відходів лісопиляння.
     Протягом значного часу лісгосп є основним бюджетоутворюючим підприємством Знам’янщини. До зведеного бюджету та фондів лісогосподарськими підприємствами сплачено 31 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, з них 8,2 млн грн. – єдиний соціальний внесок.       Відсутність виробничого травматизму та заборгованості з виплати заробітної плати  – це теж важливі показники роботи підприємства.
З метою сприяння професійному самовизначенню молоді, здійсненню природоохоронної та дослідницької діяльності, популяризації професії лісівника у середніх навчальних закладах Знам'янського району і міста Знам'янка працюють 8 учнівських лісництв, якими опікуються фахівці лісгоспу.

 

 

 

Вы здесь: Home Підсумки роботи року минулого
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>