Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Управління Держпраці попередило!

     
     
         Днями фахівці Чорноліського лісгоспу прийняли участь у семінарі «Недопущення використання не задекларованої праці, дотримання роботодавцями вимог нормативно-правових актів по охороні і гігієні праці», який проводили спеціалісти Управління Держпраці в Кіровоградській області.
Відкрили семінар перший заступник голови Знам’янської райдержадміністрації Олена Грінчак та виконуючий обов’язки начальника Управління Держпраці в Кіровоградській області Віталій Заніздра.
Тему дотримання законодавства з праці, легалізації та зайнятості населення, атестації робочих місць розкрила начальник відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в Кіровоградській області  Олена Хоміч.
 Питання організації безпечних умов праці  висвітлила начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці в Кіровоградській області Ірина Чирва-Репетир, а про гігієну праці, проведення медоглядів, застосування засобів індивідуального захисту говорили з начальником відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці в Кіровоградській області Сергієм Олексієнко.
Інформація, надана учасникам семінару є дуже корисною та потрібною фахівцям лісгоспу, адже у підприємстві працює понад 150 осіб, зайнятих на різного роду роботах, а адміністрація підприємства має дбати про охорону їх здоров’я та життя.

 

 

Вы здесь: Home Управління Держпраці попередило!
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>