Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Підвищення кваліфікації

     
 
     
 
     До складу Чорноліського лісового господарства 3,5 тис. га   земель, які визнано особливо цінними та віднесені до загальнодержавного природно-заповідного фонду України. Всі ці землі розташовані в Богданівському лісництві. Ландшафтний заказник загальнодержавного значення "Чорноліський" займає площу 3491 га, Комплексна пам’ятка природи загальнодержавного значення «Витоки р. Інгулець» - 7,1 га, Гідрологічна пам’ятка природи загальнодержавного значення Болото «Чорний ліс» - 2 га.
Природно-заповідний фонд (далі – ПЗФ) займає значну площу та становить понад 18 % загальної площі лісогосподарських угідь підприємства. Господарювання на цих територіях потребує особливої уваги та має абсолютно інший підхід і правила. Щоб крокувати в ногу з сучасними вимогами господарської діяльності в ПЗФ, необхідно постійно стежити за змінами в законодавчій базі, підвищувати свій кваліфікаційний рівень.
 
     
 
     
 
 З метою забезпечення якісного виконання закону України «Про природно-заповідний фонд» та Лісового кодексу України і інших законодавчих актів у лісогосподарській галузі головний лісничий Чорноліського лісгоспу Олег Яценко пройшов курси підвищення кваліфікації, які на початку лютого проводила Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління. 
Темою занять стали актуальні питання охорони, збереження та відтворення лісів ПЗФ України. Курс навчання охопив питання формування та реалізації екологічної політики у сфері управління лісами, моніторингу, регулювання структури та породного складу, збереження та відтворення біорізноманіття лісів ПЗФ в умовах нинішніх кліматичних змін. А найголовніше цього заходу було живе спілкування з колегами, які змогли поділитись практикою вирішення тих чи інших проблемних питань, адже на курсах були присутні фахівці з усіх куточків України.
 
 
 
 
Вы здесь: Home Підвищення кваліфікації
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>