Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами


Люди з особливими потребами не називають себе інвалідами, в цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин, до таких людей ставлення як до людей з особливими потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.
Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства. Ця мета була поставлена у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, прийнятою Генеральною Асамблеєю.
Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. В Україні проведення цього дня встановлене Указом Президента, починаючи з 1993 року.
Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день людей з інвалідністю – день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.
Чи не найголовніше завдання Знам'янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-IIIступенів Кіровоградської обласної ради адаптувати в суспільстві та дати освіту дітям з особливими потребами. Саме цим навчальним закладом опікується Чорноліський лісгосп. Тут створене і активно працює учнівське лісництво. Тут завжди з нетерпінням чекають лісівників маленькі господарі. Лісівники відвідують їх не тільки в свята. Спільне виготовлення шпаківень, розвішування їх у лісових масивах, активна участь у створенні лісових культур, роботи з озеленення території школи надовго закарбовуються у пам’яті дітлахів і викликають позитивні емоції.
Відвідати такий навчальний заклад у День людей з особливими потребами – не піар хід, а відповідальний крок відповідальної людини. То ж, адміністрація лісгоспу завітали до привітних дітлахів та пригостили їх смаколиками. Також лісівники відвідали виставку виробів, які власноруч виготовили учні школи.  
 Інвалідність – це не вирок! Таким людям тільки важлива постійна увага й турбота суспільства!

 

 

Вы здесь: Home 3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>