Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Закони повинні виконуватися, а штрафи - стягуватися.

 


    Напевно кожний  знає, що за підпали в екосистемах накладаються штрафи, але горіти не перестає, адже в дійсності цей злочин не лише проти природи, а й проти всього людства досі залишається, практично, безкарним.
Законодавством передбачене адміністративне стягнення за порушення пожежної безпеки та відшкодування збитків, нанесених в результаті умисного підпалу: «Порушення вимог пожежної безпеки в лісах - тягне за собою накладення штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян...".
Минулі вихідні для лісівників та рятівників Знам’янщини видались не на жарт гарячими, адже майже 6 годин вони боролися з вогняними язиками біля с. Суботці, які невпинно повзли до лісових масивів Чорноліського лісгоспу зі сторони сільськогосподарських угідь місцевого агропідприємства.
Бездумні дії господарів сільгоспугідь, яким сприяла суха та вітряна погода ледь не призвели до втрати захисних лісових насаджень.  Лише завдяки злагодженим діям рятівників і працівників лісової охорони насадження акації залишились неушкодженими.
Є питання! Коли вже нестимуть відповідальність за свої бездумні дії любителі-палії?

 

 

 

Вы здесь: Home Закони повинні виконуватися, а штрафи - стягуватися.
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>