Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

FSC Україна на Лісдеревмаш 2019

 

25 вересня ц.р. в рамках заходів міжнародної виставки «Лісдеревмаш» відбувся інформаційний семінар «Перспективи та можливості FSC сертифікації системи ведення лісового господарства в Україні», організований Національним представництвом FSC в Україна.
Більше 50 учасників, які представляли переважно сертифіковані лісогосподарські підприємства, а також деревопереробні компанії, центральний та територіальні органи Держлісагентства України й наукові заклади, мали можливість познайомитися з фінальною версією FSC національного стандарту системи ведення лісового господарства для України та процедурами його впровадження.
Делегація слухачів Чорноліського лісгоспу відвідала цей захід. Головний лісничий Олег  Яценко  та головний інженер  Тетяна Хуторна дізнавались про всі новини та проекти Лісової Опікунської Ради.


Учасникам представлено результати пілотного проекту FSC сертифікації недеревинної продукції ДП «Маневицьке ЛГ», який відкриває нові можливості і перспективи для утримувачів сертифікатів. Представлено під час

Вы здесь: Home FSC Україна на Лісдеревмаш 2019
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>