Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Чорноліські лісівники ділились досвідом з усією Україною

       Лісівники Кіровоградщини 23 і 24 травня зустрічають поважних гостей з усієї України. Шістдесят фахових працівників і науковців лісової галузі на чолі із заступником голови Державного агентства лісових ресурсів України зібралися тут для проведення розширеного виїзного засідання  колегії.   Базовими для роботи делегації обрані три лісгоспи Кіровоградщини: Олександрівський, Оникіївський та Чорноліський. Лісівники продовж двох днів знайомляться з роботою Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства та підпорядкованих йому лісогосподарських підприємств.
Початок роботи стартував у Олександрівському лісгоспі.
Із початком роботи учасників засідання привітав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та  вручив начальнику Кіровоградського ОУЛМГ Наталії Ревенко нагрудний знак до почесного звання «Заслужений лісівник України».

 
     
 

– Кіровоградщина – малолісиста область України, дві третини території знаходиться в степу. Втім наші лісівники постійно дбають, щоб площі лісів із року в рік збільшувалися. Бажаю членам колегії успішних результатів роботи, – звернувся Сергій Кузьменко.
По завершенню засідання та обговорення виробничих питань спеціалісти лісового та мисливського господарства, науковці з усіх регіонів України познайомились з виробничими процесами у Олександрівському та Чорноліському лісгоспах.

– Плануємо відвідати багато наших об’єктів і акцентувати увагу на наших проблемних питаннях і продемонструвати результати своєї роботи, – наголосила начальник обласного управлiння лiсового та мисливського господарства Наталія Ревенко.
Тому, по завершенню знайомства з Олександрівським лісгоспом, колеги-лісівники прибули до Чорноліського лісгоспу. Спеціалісти лісгоспу показали покращені лісові дороги, які відіграють величезну роль у охороні і захисту лісів від пожеж та лісо порушень.

 
     
 

Саме завдяки їм лісова охорона може швидко і безперешкодно дістатися до проблемної лісової ділянки, а відстежити місцезнаходження і маршрут лісової охорони можна завдяки спеціальній програмі та GPS-трекерам, які мають всі майстри лісу.


Також гості відвідали територію Ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Чорноліський» та змогли вочевидь впевнитись у некоректності законодавчої бази, яка регулює лісогосподарську діяльність у природоохоронних об’єктах.  

 

Після подорожі лісовими масивами лісівники завітали до цеху переробки низькосортної деревини, познайомились з асортиментом продукції переробки та процесом виготовлення брикетів паливних з відходів лісопиляння.

 
     
 

Завершальним етапом роботи першого дня виїзного засідання були відвідини базового розсадника та тепличного господарства Богданівського лісництва. Не залишився поза увагою  і рекреаційно-торгівельний пункт «Лісовичок», стан якого високо оцінив керманич Держлісагентства.

 

 
 
 

Другий день роботи колегії спланований у Оникіївському лісгоспі, тож лісівники Чорноліського лісгоспу передали естафету гостинності саме їм.

 

 

Вы здесь: Home Чорноліські лісівники ділились досвідом з усією Україною
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>