Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Переймали досвід

      Працівники Чорноліського лісгоспу на минулому тижні відвідали тепличне господарство підприємства, яке займається виготовленням та експлуатацією теплиць та тепличних комплексів. «Торговий дім «Будком» доволі відоме товариство в галузі будівництва теплиць. Крім будівництва підприємство вирощує овочеву продукцію у власних теплицях. Одна з теплиць, встановлених і функціонуючих в Чорноліському лісгоспі виготовлена саме на цьому підприємстві і встановлена фахівцями Торгового дому. Тому і прийняли рішення відвідати саме це господарство, оскільки теплиці, що експлуатуються -  автентичні.

Фахівці підприємства провели екскурсію господарством та дали рекомендації щодо технологічного процесу вирощування рослин в телицях та відповіли на всі запитання, які цікавили лісівників. В ході зустрічі обговорювали секрети вирощування огірків, ділились досвідом, говорили про успіхи і помилки, допущені при вирощуванні тепличної продукції. Адже саме в таких дискусіях народжується істина. Спільно розібрались у проблемах та знайшли шляхи їх вирішення.

Зустріч була продуктивна, адже і господарі і гості залишились задоволені зустріччю та почерпнули для себе багато цінної інформації бо в кожного є свої «секрети», а секретами діляться тільки друзі.

 

 

Вы здесь: Home Переймали досвід
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>