Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Ми всі рівні перед Богом

    Відзначають Міжнародний День людей з особливим потребами 3 грудня. День було засновано в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН. Традиційні заходи Дня людей з обмеженими можливостями присвячуються висвітленню й вирішенню їхніх нагальних проблем.

Вони не вимагають до себе жалю, вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося…., адже на їх місці могла б опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми. Ми всі рівні перед Богом, але ми трошки багатші, бо маємо можливість існувати самостійно.

Лісівники ніколи не стоять осторонь проблем людей з інвалідністю. На підприємстві працюють і отримують всі соціальні блага 10 працівників-осіб з інвалідністю. Взаємна повага і толерантність  колег не видає жодних переваг одних перед іншими.

Але надзвичайної турботи, любові  і уваги потребують діти, адже вони ще не зовсім розуміють чого саме так і чого саме з ними… Їх однолітки не зовсім толерантні при спілкуванні. Тому й  гартуються такі дітлахи болісно, переживаючи і дивні погляди, і насмішки, і неприємні слова в спину.

Вже не один рік лісівники Чорноліського лісгоспу мають дружні стосунки і взаємодопомогу з незвичайним навчальним закладом – спеціальною школою-інтернат.

Там, під одним дахом зібрались діти з надзвичайною силою волі і прагненням жити, жити і творити, працювати і дарувати людям віру в себе, віру в свої можливості, віру в людей, віру в те, що вони потрібні країні, що вони теж можуть і вміють і не гірше ніж інші.

На базі школи вже протягом двох років успішно діє учнівське лісництво. Діти залюбки виготовляють шпаківні для пернатих друзів,  приймають активну участь у конкурсах творчих робіт і малюнків «Ліс і людина», у  щорічній Всеукраїнській Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». А якби ви бачили з яким захватом кипить робота на ділянках під заліснення! Як обережно і, дбаючи за кожну рослинку, висаджуються молоді дубки і клени в рівненькі рядочки! Саме їхніми дбайливим рученятами створюються нові ліси, і приємно чути дитячі мрії стати лісівником у майбутньому та плекати зелені легені планети. Навзаєм лісівники організовують для учнів екскурсії підприємством та завжди раді зустрічати таких поважних гостей у лісгоспі, вітають дітей зі святами та особливими подіями в навчальному закладі.

Не забули про них і 3 грудня бо саме уваги, посмішки і теплого слова потребують ці дітки. Представники лісгоспу завітали до навчального закладу, презентували новорічну ялинку та відзначили найкращих, найактивніших, тих хто прагне жити, приносити користь країні і оточуючим. Зокрема, грамотою нагороджено учня 6 класу Антона Кузьменка, бо любов до життя та сила духу цього підлітка викликає неймовірні емоції і мотивує всіх нас жити повним життям, цінувати кожну його хвилину, творити і приносити радість оточуючим.

 

Інженер

О. Кирпа

 

 

Вы здесь: Home Ми всі рівні перед Богом
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>