Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Чєй туфля?

 

Стало модним нині в усе горло кричати на всю країну про захист лісів від всіх і вся. Галасають щодо цього всі кому не лінь відкривати рот і напружувати голосові зв’язки. Голосають про неправомірні дії лісівників щодо рубок, про те, що в ліс не заїхати ніяк бо перекопали всі дороги і ще про те і про се…

Тепер, шановні, отримайте в знак чемності ось таке оповіданнячко.

 

Ще влітку лісівники роз’яснювали через засоби масової інформації мешканцям Знам’янки щодо адміністративної відповідальності за засмічення екосистем та про шкідливий вплив сміття на екологію місцевості і, взагалі, про те, що це ну просто не етично.

Проте, місцеві невігласи використовують славнозвісний афоризм «… а Ванька слушает да ест» пакують в мішки все накопичене роками сміття і везуть його в ліс. Ось так і цього разу. Прямо на в’їзді в місто, ніби плюнули в обличчя всім містянам і тим хто просто проїжджає повз, вивезли і зложили купи сміття в лісовому масиві біля пам’ятного знаку з танком на розі вулиць М. Грушевського та Партизанської. Це ж як треба не поважати себе, не любити своє місто і просто ненавидіти природу, щоб вчинити так? Хіба не можна непотрібний папір і пластик здати заготівельникам, або врешті решт, відвезти це на звалище?

Серед побутового сміття безліч паперу та пластику. Знову фраза з відомого кінофільму: «Чєй туфля?!» та й не треба довго гадати! Тут і знайшлись координати господарів «туфля», бо серед іншого непотребу виявлені фінансові документи на власників помешкань по вулиця Гагаріна, 8 кв. 14  та вул. Трудова, 7 кв. 17. Навіть маємо на руках інформацію про народження дитини, бо тут є й чернетка витягу про народження з РАГСу за запитом знам’янчанки. Можливо серед всього того є ще й гаманець з 1000 доларів але не втому річ. Річ в тому, що кожний бачить порошинку в оці сусіда, а подивіться-но в дзеркало і, нарешті, побачте кілок у своєму оці. Ви говорите, що хтось має вам покращити життя, самі псуючи його оточуючим вас сусідам, друзям, городянам. Починайте кожний з себе, з своїх дітей. Привчайтесь самі і вчіть їх жити по людські. Ви ж всі люди?….  Чи ми помиляємось?

 

Лісівники Чорнолісся

 

 

Вы здесь: Home Чєй туфля?
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>