Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Для таких людей головна увага

     
 
     

    Життя людське не безкінечне. За дитинством і віком розквіту людини приходить час згасання. Неспинний і безжальний процес старіння і доживання людини неминучий для кожного з нас. І, дай Боже, щоб кожний з нас доживав свого віку в теплому родинному колі, охоплений увагою і підтримкою близьких та рідних нам людей. Та не завжди стається так як мріється і, за збігом обставин, доводиться декому доживати віку в самотності і безпорадності.
На території с. Дмитрівка, в центрі села, дбайливими руками господарів влаштований затишний будиночок, де розмістились всі ті, хто потребує уваги до себе, бо через поважний вік та стан здоров’я не мають можливості існувати самостійно.


Працівники Чорноліського лісгоспу, спільно з вихованцями Дмитрівського шкільного лісництва завітали до соціального закладу та прийняли участь у озелененні прилеглої території.
Юні лісівники висадили березки та голубі ялинки. Вклад невеликий але важливий духовно. Цим ще і ще раз загострено увагу молоді до існуючої проблеми. Можливо в далекому майбутньому хтось з учасників згадає засмучені очі дідуся з інвалідним візком, який спостерігав за дійством і зробить правильний вчинок, можливо найголовніший у своєму житті…

 

Вы здесь: Home Для таких людей головна увага
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>