Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Нарада з питань ведення мисливського господарства


      30 жовтня у обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Н. Ревенко відбулась нарада з питань ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь Кіровоградщини. Участь у нараді прийняли і представники Чорноліського лісгоспу головний лісничий О. Яценко та мисливствознавець І. Чорний. Крім представників лісогосподарських підприємств на   нараду прибули  представники Українського товариства мисливців та рибалок, ФСТ «Динамо» і громадської організації «ТМР «Сапсан».
Колишній голова Державного комітету лісового господарства України, віце-президент громадської спілки «Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь" Віктор Червоний у своїй доповіді  ознайомив присутніх зі станом ведення мисливського господарства в Україні й дав порівняльну оцінку ведення мисливського господарства в країнах ЄС.

     У ході обговорення проблемних питань мисливства в області та перспектив його розвитку заступник начальника обласного управління - начальник відділу мисливського господарства та використання лісових ресурсів Олександр Кваша інформував присутніх про стан ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь Кіровоградщини та наголосив на необхідність приділяти особливу увагу проведенню щоденного спостереження за клінічним станом диких кабанів у разі виявлення загиблих або підозрілих на захворювання тварин діяти відповідно до вимог чинних інструктивних матеріалів.
Крім того на нараді розглянули Положення про правила проведення полювань, поводження зі зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин.

 

 

Вы здесь: Home Нарада з питань ведення мисливського господарства
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>