Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Цікавились роботою підприємства

     
     
     

    У рамках курсу підвищення кваліфікації лісничих Український центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства "Укрцентркадриліс" щорічно восени до Чорноліського лісгоспу завітала група слухачів – лісничих з усіх областей України на чолі з керівником Центру.
 Гості познайомились з роботою підприємства, особливу цікавість проявили до процесу вирощування декоративного садивного матеріалу для озеленення та садивного матеріалу для лісовідновлення та лісорозведення. Екскурсію тепличним господарством та базовим розсадником провела інженер з лісових культур Олена Кирпа. Відвідувачів здивував процес вирощування тропічних рослин у одній з теплиць підприємства. На розсаднику цікавість привернула плантація ягідників: полуниця, малина та смородина. Багато питань виникало з процесу вирощування цих культур.
Як годиться, лісничі цікавились об’ємами заготівлі деревини та її переробки, тому головний лісничий лісгоспу Олег Яценко докладно розповів гостям про кількість сировини, яка заготовлюється на підприємстві, процеси переробки деревини, переробки відходів лісопиляння, а саме брикетів паливних та заготівлі технологічної тріски.

     
     
     

    Гості були приємно здивовані ошатністю садиби лісгоспу, знімали відео та фотографували цікаві для них об’єкти.
Шкода, що час для екскурсій був обмежений і група лісничих відбула до наших сусідів і колег Оникіївського лісгоспу.
 Показали те що маємо, те що зробили як можемо. Якщо хтось може зробити краще – зробіть і нам покажіть, будемо раді навчитись чомусь новому!


 

Вы здесь: Home Цікавились роботою підприємства
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>