Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Працівники ДП "Чорноліський лісгосп" взяли учать у IV з’їзді лісівників України


   25 вересня 2018 року у складі делегації від Кіровоградського обласного товариства лісівників директор ДП "Чорноліський лісгосп" Зуєв О.В., лісничий Знам’янського лісництва Радзевіло О.О., та лісничий Дмитрівського лісництва Слюсаров С.С. взяли участь у IV З’їзд лісівників України в м. Києві.

За всю історію незалежної України з'їзд широкої лісівничої громадськості скликався тричі.

   Це відбувалося в умовах, коли перед лісовою галуззю поставали серйозні проблеми і питання вибору подальших шляхів розвитку, що ми бачимо і зараз: в законодавчих змінах, які приймаються Верховною Радою, які посилюють податковий тиск на лісове господарство, в урядових рішеннях, які приймаються без широкого обговорення по питанню концесії лісів, відсутності фінансування для лісів Півдня і Сходу, у штучному формуванні в суспільстві негативної думки про роботу лісівників.


    Головною метою скликання IV з’їду лісівників України є опрацювання спільних рішень за участі фахівців лісового господарства, урядовців, закордонних експертів, інвесторів, представників деревообробного сектору щодо подальшого розвитку та реформування лісового господарства на основі європейських стандартів та досвіду.
IV з’їзд лісівників України може бути поворотним етапом відродження українського лісівництва, поштовхом до подальшого сталого розвитку лісової галузі країни.

    За підсумками скликання були прийняті  важливі рішення, щодо подальшого розвитку  лісового господарства України.

 

 

Вы здесь: Home Працівники ДП "Чорноліський лісгосп" взяли учать у IV з’їзді лісівників України
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>