Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Ліс-квест «Збережемо ліси разом»

     
     
     

Вже стає гарною традицією в переддень відзначення професійного свята лісівників Товариство лісівників Кіровоградщини організовує   змагання серед працівників лісгоспів області у вигляді квесту. 6 вересня 2018 року відбулись треті за рахунком змагання ліс-квест. Базою змагань  в цьому році стала територія головного офісу Чорноліського лісгоспу. 10 команд з усіх лісогосподарських підприємств області і обласного управління лісового та мисливського господарства та команда гостей квесту – телевізійники працівники «UA: Суспільне мовлення» вишикувались для привітання та презентації команди.

 
     
     

Команди натхненно рятували країну U на  планеті Z від екологічної катастрофи відшукуючи найбільший скарб: жолуді дуба щоб виростити здорові ліси та забезпечити планету киснем. Щоб відшукати їх треба було, шляхом логічного мислення, розв’язання задач і розшифровування закодованих послань з підказками, знайти та скласти чотири частини мапи та «П’ятий елемент» аби отримати ключ від сховища, де заховані неймовірні  золоті запаси посівного матеріалу.

 
     
     
 
     
     

Захід пройшов на одному подиху. Дві години промайнули однією хвилиною та в обстановці дружніх відносин між командами.

По завершенню змагань переможці та учасники отримали заохочувальні призи.

   
     
     

 Після завершення змагань учасники команд, працівники лісової охорони відбули на свої підприємства та приступили до своїх безпосередніх обов’язків – охорони і захисту лісів від пожеж та самовільних рубок щоб, не дай Боже, в нашій країні не скоїлась справжня екологічна катастрофа і не прийшлось по справжньому рятувати планету від загибелі.

 

 

 Інженер

Кирпа О.М.

 

Вы здесь: Home Ліс-квест «Збережемо ліси разом»
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>