Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Професія лісівника у групі ризику на захворювання лайм-бориліозом

     Дослідження,  проведені спеціалістами  Тернопільського державного медичного університету у лісових господарствах Тернопільської, Житомирської, Волинської,  Закарпатської і Хмельницької областей показали, що рівень інфікованості працівників лісового господарства  лайм-бореліозом, що поширюється через укуси кліщів,  значно перевищує відповідні показники європейських країн.
 
Останнім часом спостерігається значне збільшення в лісових масивах, луках, полях осередків іксодового кліща. Це, вірогідно, зумовлене зменшенням використання інсектицидів-акарицидів та інших хімічних препаратів у сільському  господарстві. В лісовій галузі такі препарати не використовуються взагалі. То ж виникла необхідність провести роз’яснювальну роботу серед працівників лісового господарства та донести до них дуже важливу і серйозну інформацію про ряд інфекційних захворювань на які щоденно наражаються працівники лісу.
Днями у Чорноліському лісгоспі лікар епідеміолог Знам’янського районного лабораторного відділення Ніна Бачківська розповіла працівникам лісгоспу про симптоми хвороби, які первинні заходи необхідно вжити при укусі іксодовим кліщем, як зняти кліща з тіла людини.  Лікар дала рекомендації для тих хто постійно працює в лісі, як захиститись від враження кліщем, який одяг треба одягати аби запобігти укусів.
Крім того, лісова охорона отримала інформацію стосовно таких інфекційних хвороб як туляремія, сибірка, лептоспіроз та проказа (сказ).

 

 

Вы здесь: Home Професія лісівника у групі ризику на захворювання лайм-бориліозом
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>