Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

3.07.2018: На колегії в ОУЛМГ розглянули питання бухгалтерського обліку та підсумки роботи лісгоспів в осінньо-зимовий період

 У ході засідання колегії обласного управління лісового та мисливського господарства, яке відбулося сьогодні, 3 липня, під головуванням начальника управління Наталії Ревенко з участю керівників та головних спеціалістів лісогосподарських підприємств, розглядалась низка питань. Учасники колегії обговорили питання бухгалтерського обліку, виконавської дисципліни та підсумки роботи лісгоспів в осінньо-зимовий період.

 

Як зазначила завідувач сектору бухгалтерського обліку Тетяна Проценко, за п’ять місяців 2018 року лісогосподарськими підприємствами сплачено податків до бюджетів усіх рівнів у сумі 34,2 млн. грн., єдиного соціального внеску – 12 млн. грн. Недоїмка до бюджету та по сплаті єдиного соціального внеску відсутня. Бухгалтерські служби підприємств забезпечені в повному обсязі комп’ютерною технікою, бухгалтерські операції автоматизовано на програмному продукті 1 С бухгалтерія (версія 8.2).

Про підсумки роботи лісогосподарських підприємств в осінньо-зимовий період 2017-2018 років доповів головний спеціаліст Анатолій Кріпака. Він зазначив, що у лісгоспах триває робота по підвищенню енергоефективності та зменшенню споживання енергоресурсів. Для теплозабезпечення виробничих і адміністративних приміщень використовується 48 котлів, які працюють на твердому паливі. За останній рік підприємствами встановлено п’ять нових котлів опалення. Відбувається заміна вікон на енергозберігаючі та утеплення конструкцій будівель. Обсяг використаних паливно-енергетичних ресурсів за осінньо-зимовий період становить 581 тонну умовного палива загальною вартістю 7,3 млн. грн. Загальний обсяг споживання енергоресурсів підприємствами порівняно з попереднім опалювальним сезоном зменшився на 17 відсотків.

 

Колегія також розглянула стан виконання виконавської дисципліни державними лісогосподарськими підприємствами.

Начальник управління Наталія Ревенко наголосила на посиленому виконанні заходів з охорони та захисту лісових насаджень Кіровоградщини від пожеж та самовільних рубок.

Очільник лісової галузі області інформувала колег про хід виїзної колегії Держлісагентства України на базі Вінницького ОУЛМГ та відзначила позитивний досвід вінницьких лісівників у вирощуванні дубових дібров, підвищенні продуктивності лісів та збагаченні їхнього породного складу, а також у веденні просвітницької роботи з громадськістю та рекреаційної діяльності у лісах Вінниччини.

 

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

Вы здесь: Home 3.07.2018: На колегії в ОУЛМГ розглянули питання бухгалтерського обліку та підсумки роботи лісгоспів в осінньо-зимовий період
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>