Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Лісокультурна кампанія стартувала!

Цьогорічна аномальна весняна погода внесла значні корективи у календар лісокультурних робіт лісогосподарським підприємствам Кіровоградщини. Не виняток і наш Чорноліський лісгосп. Майже на цілий місяць відтермінувалась лісокультурна кампанія в порівнянні з минулим роком. Але весна все одно взяла кермо в свої руки і змінила зимову, сніжну і прохолодну погоду на весняне тепло і комфорт.

Нарешті, 11 квітня і у  Чорноліському лісгоспі стартувала лісокультурна кампанія. Розпочалась вона з лісового розсадника, бо тут знаходиться найцінніше:  садивний матеріал, вирощений дбайливими руками лісівників. Весь колектив лісгоспу від робітників до керівництва вийшли на розсадник і завзято взялися за викопку сіянців дуба звичайного.

 В цьому році, для задоволення потреби садивним матеріалом ділянок, які вийшли з – під рубок та доповнення одно- трирічних культур необхідно 250 тисяч сіянців дуба звичайного. Крім того необхідно створити 16 га і доповнити понад 20 га нових лісів захисного призначення. На проведення цих заходів працівники лісокультурних робіт висадять  76 тисяч сіянців дуба червоного і інших супутніх лісових порід.

 

Інженер з лісових культур

Кирпа О.М.

 

 

Вы здесь: Home Лісокультурна кампанія стартувала!
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>