Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Вдосконалюємо електронний облік деревини

 

У Чорноліському лісгоспі  ведуться заходи щодо вдосконалення системи електронного обліку деревини. Нещодавно на підприємстві провели часткове оновлення  КПК із засобом зчитування штрих-кодів на більш сучасніші гаджети, більш захищені і зручніші у використанні. Нині кожне лісництво отримало захищені мобільні телефони типу Sigma mobile X-treme з відповідним програмним забезпеченням на базі ОС Android для проведення робіт з електронного обліку деревини.

 

То ж виникла необхідність провести навчання з користувачами нового обладнання. Старші майстри, які відповідають за забезпечення електронного обліку  деревини зібралися на навчання. Крім ознайомлення з роботою обновок, старші майстри обговорили проблемні питання, які виникали при проведенні приймання і відпуску деревини через технічні збої в роботі кишенькових персональних комп’ютерів та слабкий сигнал мобільного зв’язку.

 

Головний лісничий Олег Яценко проінформував старших майстрів щодо рішення засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України з питання впровадження електронного обліку деревини на підприємствах лісової галузі та наголосив на персональну відповідальність посадових осіб - користувачів Системи ЕОД за порушення вимог Тимчасової інструкції з електронного обліку продукції лісозаготівель, лісопиляння і деревообробки на підприємствах Державного агентства лісових ресурсів України, яка затверджена наказом Держлісагентства від 27.06.2012 р. № 202.

 

 

Вы здесь: Home Вдосконалюємо електронний облік деревини
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>