Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Учасники міжрегіонального проекту «Прекрасні далі манять нас в похід» черговий раз завітали до Чорноліському лісгоспу

 

Весняні канікули у загальноосвітніх закладах – пора подорожей і відпочинку від довгої гнітючої зими. Підлітки охоче мандрують країною, пізнають нові місця рідної країни.

Не стає винятком і розмаїття лісових масивів Чорноліського лісгоспу. Щорічно до Чорнолісся приїздить велика кількість любителів природи. Особливу зацікавленість до наших лісів мають учасники Міжрегіонального проекту «Прекрасні далі манять нас в похід». Це учні загальноосвітніх шкіл Олександрійського та Долинського районів Кіровоградщини.

 

Цієї весни, вже вкотре, на підприємство завітали учні з навчальних закладів Долинського району.

 Учасники проекту провели тут майже тиждень, поселившись у гуртожитку Чорноліської лісної школи. Діти відвідали з екскурсіями гідрологічну пам’ятку природи загальнодержавного значення «Болото «Чорний ліс», мандрували теренами ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Чорноліський», ознайомились з рослинним і тваринним світом лісу, відвідали базовий розсадник, шкілку декоративного садивного матеріалу, відпочивали біля рекреаційно-торгівельного комплексу «Лісовичок» та в с. Цибулеве в садибі «Гайдамацька січ».

На завершення відвідин працівники лісгоспу провели для дітей екскурсію тепличним господарством, показали як лісівники вирощують садивний матеріал. Тут любителі природи, навіть придбали молоді рослинки, тепер вони оселяться біля помешкань юних натуралістів Долинщини.

 

 

Інженер

Кирпа О.М.

 

 

Вы здесь: Home Учасники міжрегіонального проекту «Прекрасні далі манять нас в похід» черговий раз завітали до Чорноліському лісгоспу
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>