Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Старт пожежонебезпечного періоду

На колегії обласного управління лісового та мисливського господарства, яка відбулась сьогодні, 30 березня, під головуванням начальника управління Наталії Ревенко, розглянули питання  готовності лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду. Ця   подія є відліком початку пожежонебезпечного періоду в лісовій галузі Кіровоградщини, адже сніговий покрив помалу відкрив землю, а вітри висушують минулорічне сухотрав’я, що є не аби якою загрозою до виникнення пожежі.

 

У Чорноліському лісгоспі вже давно   перевірили стан пунктів накопичення протипожежного інвентарю і готовності підрозділів до робіт з гасіння лісових пожеж, провели навчання з лісовою охороною, розробили і затвердили планові показники з профілактики і запобігання виникнення лісових пожеж  та  спільний з Управлінням ДСНС мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж.

Як і в минулому році, на підприємстві створено резерв паливно-мастильних матеріалів в кількості 1500 л, створено відомчу пожежну охорону та організовано рейдову бригаду з охорони лісів від пожеж та виявлення порушників Правил пожежної безпеки, яка діятиме відповідно до затвердженого спільного графіку проведення рейдів.

Підприємство веде роботу з пропаганди цивілізованого поводження в лісі, розміщуючи агітаційні матеріали з протипожежної тематики, недопущення засміченості лісових масивів, дбайливого ставлення до природи рідного краю. Вже розпочали поновлювати протипожежні мінералізовані смуги, провели інвентаризацію перекритих позапланових лісових доріг. Краще попередити, а ніж гасити пожежу, тому на протипожежні заходи у 2018 році виділені власні кошти підприємства в розмірі понад двісті тисяч гривень, це і агітаційні матеріали з протипожежної тематики, і інвентар, і ПММ, і засоби індивідуального захисту працівників.

Готові! Але дай, Боже, розважливості і дбайливого ставлення до природи мешканцям Знам’янщини. Горить швидко, а відновлюється десятиліттями.

 

 

Інженер

О. Кирпа

 

 

Вы здесь: Home Старт пожежонебезпечного періоду
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>