Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

29.03.2018: На Кіровоградщині провели семінар керівників шкільних лісництв

 Робота учнівських лісництв Кіровоградщини та перспективи їх розвитку стали предметом обговорення на семінарі керівників шкільних лісництв з участю головних лісничих лісогосподарських підприємств області. Організаторами заходу, який проходив 29 березня на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», виступили обласне управління лісового та мисливського господарства та ОЦЕНТУМ.

Розпочався семінар з ознайомлення з діяльністю лісової галузі Кіровоградської області, про яку інформував перший заступник начальника облуправління Олег Середюк.

 

Після цього присутні обговорили підсумки роботи учнівських лісництв за 2017 рік, ознайомились із досвідом участі юних лісівників Кіровоградщини та їх керівників у всеукраїнських заходах.

Презентацію про перебування представників Веселобоковеньківського шкільного лісництва на всеукраїнському зльоті зробила керівник цього об’єднання Марина Івасів.

Світлана Полтавець, керівник ШЛ «Зелена планета» (Компаніївський лісгосп), розповіла про участь керівників учнівських лісництв у всеукраїнській науково-практичній конференції «Відтворимо ліси разом».

Її колега Алла Довженко з Богданівського шкільного лісництва (Чорноліський лісгосп), поділилась враженнями від поїздки учнівського колективу на Тернопільщину в якості учасника Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних екологів.

 

Головний спеціаліст облуправління Валентина Роздєльська, яка є членом журі обласного конкурсу «Вчимось досліджувати та охороняти природу», привернула увагу вчителів до участі юних лісівників у цьому конкурсі й дала педагогам рекомендації щодо підготовки дітей до конкурсних змагань, які проходитимуть у майбутньому.

Увазі учасників семінару було представлено презентації роботи в 2017 році учнівських лісництв «Екос» Оникіївського лісгоспу (керівник Світлана Сербіна), «Підсніжники» Голованівського лісгоспу (Наталія Куляєва), ДЕГО «Флора» Компаніївського лісгоспу (Вікторія Хоменко), Червоно-Нерубаївського ШЛ Олександрівського лісгоспу (Тетяна Воробей) та Гурівського ШЛ (Оксана Безвугляк).

    

У заключній частині семінару заступник директора ОЦЕНТУМу Галина Химчак інформувала присутніх про проведення обласного зльоту шкільних лісництв у 2018 році. Захід має відбутися в травні. У ньому буде задіяно 16 команд юних лісівників, які за попередній рік найліпше продемонстрували результати своєї роботи. Всього ж в області діє 39 учнівських об’єднань, які охоплюють своєю діяльністю понад тисячу учнів.

Нинішнього року кіровоградські лісівники проводитимуть обласний зліт уже вдесяте.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

Вы здесь: Home 29.03.2018: На Кіровоградщині провели семінар керівників шкільних лісництв
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>