Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

     

    Керівник апарату районної державної адміністрації Олена Слюсаренко 22 березня провела засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
На розгляд комісії, серед ряду важливих питань, було винесене питання про заходи щодо забезпечення протидії масовим лісовим пожежам.
    В роботі комісії прийняв участь головний лісничий ДП «Чорноліський лісгосп» Олег Яценко. В своїй доповіді головний лісничий доповів про діяльність підприємства з запобігання виникнення надзвичайних ситуацій на підприємстві та спільні заходи з рятівниками з питань патрулювання лісових масивів підприємства у 2017 році та плани заходів на 2018 рік. Доповідач ще раз наголосив, що актуальним залишається питання недотримання протипожежних заходів фермерськими господарствами та користувачами пасовищ, що прилягають до лісових масивів лісгоспу і є неабиякою  загрозою для лісових насаджень.  Співдоповідач з питання протидії виникнення лісових пожеж начальник Міськрайонного відділу Управління ДСНС України в області Ларіонов В.С. нагадав про адміністративну відповідальність за спалювання сільськогосподарських залишків та сухотрав’я на полях та пасовищах та повідомив про розроблений та затверджений план спільних заходів з протидії виникнення лісових пожеж і подальшу співпрацю з лісогосподарським підприємством.


За результатами розгляду даного питання було прийняте зважене рішення.

 

 

 

Вы здесь: Home Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>