Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Провели профспілкову конференцію

Провели профспілкову конференцію

         

Тридцять делегатів від трудового колективу третього березня зібрались у залі засідань Державного підприємства «Чорноліське лісове господарство» на       профспілкову конференцію.  На порядку денному конференції винесли три питання:

  1. Підведення підсумків виконання колективного договору 2017 року .
  2. Внесення змін та доповнень в колективний договір на 2018 рік .
  3. Різне.

З доповіддю про стан виконання колективного договору та основні виробничі показники виступила голова  профспілки лісгоспу Тетяна Хуторна. Вона зазначила, що профспілкова організація лісгоспу  налічує 231 члени  профспілки, з них – 71 пенсіонер.

Підводячи підсумки щоденної праці  колективу підприємства за звітний 2017 рік з впевненістю можна твердо сказати, що робота виконана та перевиконана, була чітко спрямована на виконання завдань з охорони і захисту лісу  мисливських угідь, лісовідновлення та лісорозведення, санітарно - оздоровчі заходи у насадженнях та проведено  покращення умов праці працівників підприємства.

На підприємстві протягом багатьох років  підтримуються конструктивні взаємовідносини адміністрації і трудових колективів через укладання Колективного договору. Адміністрація спільно з профкомами через колективні договори вирішують питання підвищення ефективності виробництва і забезпечення соціальних гарантій працюючих.

Звітуючи перед трудовим колективом, голова профспілкової організації доповіла про проведені заходи з організації праці і відпочинку працівників лісгоспу, розміри наданих матеріальних допомог до державних свят, на лікування і  оздоровлення, здешевлення продуктів харчування, закупівлі дров для опалення помешкань працівників лісгоспу  та його пенсіонерів. Значна увага приділялась відпочинку і оздоровлення працівників та їх дітей. Так, протягом року  працівники підприємства приймали участь у розважальних культурно-масових заходах, організованих профспілками та адміністрацією підприємства, це й Ліс-квест, і подорож до Західної України, і відпочинок на узбережжі Чорного моря та садибі Ділєєвих і безліч інших заходів. Двадцять неповнолітні діти лісівників відпочивали в оздоровчих таборах області та на узбережжях Чорного та Азовського морів.

Не залишилась без уваги і сім’я загиблого в зоні АТО працівника лісгоспу Олександра Каплуна. Протягом року сім’ї загиблого виплачено 150 тис. грн.  На місці захоронення загиблого за фінансової підтримки адміністрації лісгоспу і профспілки встановлено меморіал.      

             

 Звітний період був надзвичайно насичений політичними, економічними  і, як наслідок, соціальними подіями в житті лісівників та профспілкового руху. Лісівники України уже третій рік відчувають на собі намагання реформування лісової галузі, так в 2017 році набуло глобальних масштабів та прагнення передачі лісів у концесію.

Уже третій рік поспіль підприємство не отримувало кошти з державного бюджету , розраховуючи лише на власні сили та можливості

Уся виконана робота  завжди була поєднана із зусиллями адміністрації підприємства профспілковим комітетом. Адже мета у нас одна – успішно і ефективно працююче підприємство та соціально захищені працівники.

На конференції взяли слово представники цехових комітетів підприємства з високою оцінкою роботи адміністрації та профспілок лісгоспу, та надали ряд пропозицій, змін і доповнень до Колективної угоди на 2018 рік. Делегати обговорили всі пропозиції та погодили ряд найважливіших пропозицій, виконання яких покращить умови роботи та охорони праці і життя працюючих.

 

 

 

Вы здесь: Home Провели профспілкову конференцію
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>