Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Виставка «Тепличне господарство» 2018

20 – 22 лютого в м. Київ проходить  спеціалізована виставка технологій та обладнання для тепличної галузі «Тепличне господарство 2018» — єдиний в Україні майданчик, що презентує весь комплекс рішень для вирощування овочів, фруктів, грибів та ягід у закритому ґрунті.
З 2017 року виставка входить до складу Форуму фермерських технологій — масштабного заходу для фермерів, що займаються вирощуванням продукції рослинного походження — як в умовах відкритого ґрунту, так і у теплицях — та охоплює всі аспекти фермерської діяльності — від вирощування та зберігання до переробки і збуту готової продукції.
Вже третій рік поспіль спеціалісти Чорноліського лісгоспу відвідують цей захід та відшукують якісь новинки для тепличного господарства підприємства. Не змінили традицій і в цьому році.

 

 

 

Нині ринок тепличних культур у нашій країні розвивається стрімко — збільшується і кількість тепличних господарств, і якість вирощуваних культур. Удосконалення технологій вирощування дає можливість підвищувати врожайність та знижувати собівартість продукції. То ж, щоб бути на гребні хвилі необхідно першими відкривати для себе нові методи підвищення урожайності,   зниження енергоємності, нові технології вирощування культур. Відповіді на ці питання завжди можна знайти на таких виставках.

 

 

 

 

 

Вы здесь: Home Виставка «Тепличне господарство» 2018
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>