Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

 

З нагоди   Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав   15 лютого лісівники Чорноліського лісгоспу приєднались до учасників урочистої ходи  до меморіального комплексу “Пам’яті воїнів Афганістану»  у Знам’янці, прийняли участь у мітингу-реквіємі, покладанні квітів та вшанували пам’ять загиблих у «не своїй війні» хвилиною мовчання.  

Це наша історія, це наша пам’ять, ми маємо пам’ятати ці драматичні події бо за них заплачені висока ціна, ціна зламаних доль, втрачених життів, сивого волосся на головах матерів, які оплакують своїх синів.

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 29 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація, участь у якій взяли 160375 військовослужбовців – вихідців з України, 3360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3560 – стали інвалідами. Не оминула чужа війна й Знам’янщину. Учасниками бойових дій стали 17 офіцерів та 194 юнаки строкової служби зі Знам’янщини,  8 бійців – не повернулися на рідну землю, з них 6 – жителі району.

 

 

 

Вы здесь: Home Вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>