Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Запустили лінію брикетування деревних відходів

  Вимогою часу нині є дбайливе ставлення та ефективне використання відновних природних ресурсів, адже збереження їх є запорукою екологічного балансу в природі та, відповідно, й здоров’я населення. Зі зміною ряду законодавчих актів у лісовій галузі протягом минулого року Чорноліським лісгоспом зменшені об’єми господарських заходів у лісових масивах майже в половину порівняно з 2016 роком. Спеціалістами підприємства проведені розрахунки і надано ряд пропозицій щодо альтернативних видів надходження коштів підприємству.

 Ще наприкінці 2017 року Чорноліський лісгосп придбав обладнання для подрібнення деревних відходів (хмизу і гілля) на технологічну тріску. Обладнання відразу використали за призначенням, в результаті чого за зовсім короткий проміжок часу виготовили 163 тони тріски та виручили 163 тисячі гривень.

На черзі стояло питання скорочення витрат на утилізацію тирси, яку підприємство впродовж років вивозить на міське сміттєзвалище та витрачає на це значні кошти.   Тому й було  прийняте рішення пустити в переробку тирсу, отриману від лісопильного виробництва.  Вивчивши ряд комерційних пропозицій, спеціалісти відвідали підприємство-виробника, побачили в дії роботу лінії по виготовленню брикетів з тирси та замовили лінію для підприємства.

Так, в передноворічні дні лісгосп отримав готове обладнання. Монтаж та пуско-налагоджувальні робот зайняли певний час і лише в лютому місяці розпочався випуск продукції. Нині, лінія по виготовленню брикетів паливних з відходів лісопиляння працює у Дмитрівському лісництві.

Протягом робочої зміни працівники виготовляють 1 тону паливних брикетів, але це не остаточний  виробничий показник, поки що лінія працює у тестовому режимі, а працівники набираються навичок роботи на обладнанні. Якщо лінія запрацює на повну потужність - вихід продукції буде збільшено вдвічі.

Вже зараз брикети паливні можна придбати у Дмитрівському лісництві Чорноліського лісгоспу за ціною 3210 гривень за тону. Пріоритетним споживачем є, звичайно,  населення.

Сподіваємося, що наша продукція прийдеться до вподоби споживачам. 

 

 

 

Вы здесь: Home Запустили лінію брикетування деревних відходів
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>