Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Країна Бананія

 У тепличному господарстві Чорноліського лісгоспу впродовж двох років вирощуються банани, їм тут відведена окрема грядка. Сорт Київський суперкарлик виведений в Україні і придатний для вирощування, як горщикової рослини в домашніх умовах.

   В теплиці підприємства ці рослини висаджені прямо в грунт, вони підігріваються і досвічуються спеціальними лампами, що є оптимально сприятливими умовами для їх розвитку. Тому й чекати довго не довелось, восени 2017 року всі 8 рослин порадували працівників неймовірно гарними суцвіттями. Нині деякі рослини вже мають зав’язь, а деякі продовжують цвітіння. Ймовірно визріють плоди навесні, адже це процес тривалий і займає майже півроку.
Банан  - це трав’яниста рослина сімейства Злакових, тому вона, як і пшениця, віддавши свій врожай - гине, але залишає за собою  значну кількість молодих рослин, які з часом стають достойною зміною материнській рослині.  
   Вже зараз розпочатий процес розмноження бананів і вже навесні молоді рослини будуть виставлені на реалізацію. Тому всі бажаючі мати вдома таку красу, зможуть придбати її у нашому торгівельному павільйоні «Лісовичок».

 

 

Інженер

О. Кирпа

 

 

 

Вы здесь: Home Країна Бананія
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>