Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Утилізуємо новорічні ялинки

 

Чорноліський лісгосп в передноворічний період реалізував понад 5.5 тисяч новорічних ялинок. Всі ці лісові красуні розійшлися по домівках Знам’янчан та принесли святковий настрій у помешкання містян.

Нині свята закінчуються і ялинки, невдовзі, будуть «прикрашати» сміттєві баки та прилеглу територію до них у дворах житлових масивів міста.

На виконання ст. 32 Закону України «Про відходи», яка зобов’язує з 1 січня 2018 року проводити обов’язкове сортування твердих побутових відходів та з метою недопущення захаращення міста, Чорноліський лісгосп пропонує містянам створити в місті 4-5 пункти накопичення використаних новорічних ялинок для подальшої їх утилізації. 

 Лісгосп, без жодних фінансових зобов’язань, здійснить роботи по відбору   і вивезенню з пунктів накопичення використаних ялинок  та переробку їх на тріску, яка буде використана для мульчування плантацій новорічних ялинок лісгоспу.

Звертаємося до керівників ОСББ, громадських діячів та всіх небайдужих мешканців міста, які прагнуть щоб наше мальовниче містечко було чистим і комфортним для проживання, скоординувати дії щодо організації таких пунктів накопичення деревних відходів та повідомити лісгосп про місце їх розташування. Єдиною вимогою є можливість безперешкодного доступу автотранспорту лісгоспу до місця накопичення та чіткого відсортування використаних новорічних ялин від інших побутових відходів.

Ніхто крім нас не зробить наше місто чистим і красивим. Лише руки справжніх господарів зроблять наші дворики комфортними і придатними для відпочинку.

Координаторами робіт по утилізації новорічних ялинок у місті Знам’янка зі сторони лісгоспу виступає Знам’янське лісництво, офіс якого знаходиться за адресою провулок Станційний будинок 11 (біля училища №3). Контактна особа – лісничий Знам’янського лісництва Радзевіло Олександр Олександрович  т. 2-28-50

Сподіваємося на співпрацю.

 

 

 

Вы здесь: Home Утилізуємо новорічні ялинки
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>