Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Підсумки новорічної кампанії 11-12.2017

  Наступив новий 2018 рік. Позаду залишились передноворічні турботи і приготування до свят. Особливо напруженими ці турботи були у лісівників Чорноліського лісгоспу, адже вони займались забезпеченням населення новорічними ялинками.   Ажіотажний попит на ялинки в лісгоспі створився завдяки лояльним цінам на цю продукцію, які залишились на рівні минулого року. Середня вартість лісової красуні в лісгоспі склала близько 79 грн.

 

Протягом листопада-грудня 2017 року підприємство реалізувало 5764 новорічних ялинок, вирощених на спеціалізованих плантаціях зі скороченим оборотом рубки, а це вдвічі більше ніж у минулому 2016 році.

Для задоволення потреб населення лісгосп створив спеціальні торгівельні  майданчики у Знам’янському і Богданівському лісництвах та рекреаційно-торгівельному павільйоні «Лісовичок», приймали участь у передноворічному ярмарку у м. Кропивницький.

 Крім того, цього року лісгосп запровадив реалізацією ялинок у горщиках та наданням консультації як необхідно доглядати за ними, щоб вони не загинули після використання їх для декорування осель до Нового року. Виявилось, що ця продукція користується попитом, тому лісівники планують розширити цей вид діяльності в наступному році.

Нині на плантаціях новорічних ялинок Чорноліського лісгоспу площею  28,7 га росте майже 60 тисяч новорічних красунь, з них близько 50 тисяч штук – сосни кримської, решта – ялина звичайна. То ж, наступний Новий рік для Знам’янчан теж буде традиційним,  з ялинками.

 

 

Інженер

О. Кирпа

 

 

 

 

Вы здесь: Home Підсумки новорічної кампанії 11-12.2017
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>