Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Запорука успіху підприємства – раціональне використання природних ресурсів

    Вимогою сучасності кожного лісгосподарського підприємства все гостріше і гостріше стає питання раціонального використання природних ресурсів. Досконало проаналізувавши ситуацію із значним зниженням обсягами лісозаготівель Чороноліськими лісівниками  прийняте рішення поступового переходу на світові новітні технології та безвідходне виробництво. Першим кроком до реалізації задуму стало придбання рубальної машини і запуск виробництва технологічної тріски. Такий крок здійснено ще й з метою забезпечення відповідності принципам і критеріям міжнародної сертифікації лісів, відповідно до вимог якої необхідно до максимуму зменшити спалювання порубочних залишків під час проведення будь-яких рубок у лісових масивах та зменшення рівня захаращеності лісових насаджень.

 

Крім того, технологічна тріска з дров’яних відходів та порубочних залишків є цінним альтернативним видом палива. Отримана біомаса активно використовується для вироблення тепла. Виробництво тріски технологічної ведеться з різних видів деревних відходів, таких як  залишки деревообробки та лісозаготівлі, які не придатні до подальшої експлуатації і не містять хімічних домішок. До цієї ж групи належить деревина, отримана в результаті санітарних рубок, відходів переробки деревини.

Продаж тріски паливної, як альтернативного виду палива, сьогодні – один з перспективних напрямків виробничої діяльності лісгоспу.
Придбана рубальна машина   спроможна  працювати в будь-якому лісовому масиві лісгоспу, оскільки вона мобільна, навісна і працює на базі колісного трактора, обслуговуватимуть агрегат 3 працівники та тракторист. На сьогоднішній день, обладнання працює у тестовому режимі, проводяться хронометражні роботи.

Основні роботи по виготовленню тріски ще й не розпочаті, а попит на продукцію вже є: з юридичними особами укладені угоди про постачання тріски технологічної, яка буде використовуватись для забезпечення паливом бюджетних організацій і установ та інших споживачів.
 
 

 

 

 

 

Вы здесь: Home Запорука успіху підприємства – раціональне використання природних ресурсів
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>