Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Знайомились з підприємством

  У рамках курсу підвищення кваліфікації лісничих Український центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства "Укрцентркадриліс" вже традиційно, до Чорноліського лісгоспу завітала група слухачів – лісничих з усіх областей України. Лісничі познайомились з роботою лісгоспу, його структурою та перспективами розвитку, освоєнням нових технологій і напрямків діяльності підприємства.

 Отже,   лісничі відвідали тепличний комплекс Богданівського лісництва, декоративну шкілку та базовий розсадник підприємства. Тут вони мали нагоду ознайомитись з технологією вирощування садивного матеріалу в контрольованому середовищі, що розмножується зеленим живцюванням, асортиментом декоративних рослин, які користуються найбільшим попитом серед споживачів. Лісівники Чорноліського лісгоспу радо поділились своїм досвідом у лісокультурній справі та відповіли на всі запитання, які цікавили гостей.

Крім того, гості відвідали рекреаційно-торгівельний пункт «Лісовичок» та отримали цінну інформацію щодо можливості отримувати кошти за надання рекреаційних послуг.

 

 

 

Інженер

О. Кирпа

Вы здесь: Home Знайомились з підприємством
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>