Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

З 1993 року відповідно до Указу Президента № 452/93 в Україні почали відзначати День автомобіліста і дорожника, а не просто День водія.

З днем автомобіліста і дорожника!

 

 Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства щорічно відзначається в останню неділю жовтня.

Дорога — це символ руху. Дороги ведуть нас у майбутнє, з'єднують з рідними і близькими людьми, об'єднують народи і країни. Дорога — це символ України, яка впевнено прагне до кращого життя, до економічного зростання і соціального благополуччя.

Шановні автомобілісти лісової галузі, ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування лісового господарства. Саме від вашої   злагодженої роботи   залежить якість та своєчасність забезпечення роботи підприємства.

  Щиросердечно вітаємо вас із професійним святом, бажаємо усім вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

Хай ваші дороги будуть прямими, безпечними і безаварійними!

 

 

Колектив Чорноліського лісгоспу

 

 

Вы здесь: Home З 1993 року відповідно до Указу Президента № 452/93 в Україні почали відзначати День автомобіліста і дорожника, а не просто День водія.
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>